Kde zůstat levné v Lublinu?

Anonim

Úžasné město s vynikající architekturou a úžasně laskavými a citlivými lidmi vítá všechny cestovatele. Lublin není jen místní barvou, která překvapuje a potěší turisty, je to také spousta mnoha prohlídek, turistiky a různé místní zábavy.

Mnoho turistů považuje město jen vynikající místo k odpočinku, protože znalost historie tohoto města v kombinaci s dobrými restauracemi a hotely, které vám umožní vychutnat si to všechno naplno. Staré Město je plné různých míst a objektů, které je třeba vidět a navštívit, protože bez něj nemůžete znát Polsko úplně, s jeho historií a originalitou.

Není možné ji znát bez místní kuchyně, kterou Sttold Lublin a okolí.

Co se týče ubytování ve městě, dojde docela paletu ubytování hotelů v ekonomické třídě, stejně jako ubytovny, které ušetří dobře na bydlení a utrácet peníze zachycené na něčem jiném, například kempování do restaurace.

Například na území Lublinu, pouze asi 6 ubytoven, které se rozlišují nejnalimálnějšími cenami při umístění.

Výborná volba se může stát Lolek Hostel, Který se nachází u ul.bernardyńska 9.

Kde zůstat levné v Lublinu? 8991_1

Tento nádherný hostel je jen sto metrů od paláce rodiny Sobular a jen tři sta metrů od starého města, takže umístění hostelu je poměrně úspěšné pro vlastní zajímavosti na orientačních bodu.

Pokoje hotelu Hostel jsou velmi světlé a vyrobené v jasných barvách, takže hostel může být volán více mládeže. Hosté si mohou vychutnat společnou koupelnu, stejně jako společnou kuchyň. Pokoje mají psací stůl a žehlicí prkno. Studenti zde zastaví.

K dispozici je také společný salonek pro hosty a na místě je k dispozici bezplatné parkoviště.

Děti do 3 let mají bezplatné ubytování.

Můžete použít haly Hostelu Hostel Orla. který se nachází na ul. Orla 6.

Kde zůstat levné v Lublinu? 8991_2

Hostel se nachází v samém centru Lublinu, v blízkosti Litevského náměstí, tolik turistů a cestujících to preferují. Ve svém prostředí existuje mnoho obchodů a restaurací, které lze vždy použít.

Hotelové pokoje jsou velmi světlé a čisté, zdobené lehkými tóny s kontrastním světlým nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou. stejně jako televizory a uzamykatelné skříňky.

Hosté hostelu si mohou vychutnat společné černochy, ve kterých je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice, stejně jako nádobí, která umožňuje připravit jídlo samostatně, včetně dětské výživy.

Nákupní centrum DT Galeria Centrum se nachází jen pět set metrů od hostelu.

V ul. Ewagelicka 6 je další útulný hostel Cent hostel.

Kde zůstat levné v Lublinu? 8991_3

Hostel se nachází také v centru Lublinu, šest set metrů od Starého Města, v blízkosti nejznámějších atrakcí ve městě, stejně jako restaurace a noční kluby.

Pokoje hotelu Hostel nabízejí komfortní ubytování v pokojích, které jsou zařízené v jasných barvách. Některé z nich jsou vybaveny vlastní koupelnou. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici všem obyvatelům hostelu.

Cafe Funkce ve spodním patře hostelu a nákupní centrum Galeria Centrum se nachází v blízkosti.

Stanice centrální stanice se nachází v kilometru od hostelu a univerzitní kampus se nachází pouhých 10 minut odtud.

Děti do tří let mají bezplatné ubytování.

Lidový hostel. Nachází se na ul. Krakowskie Przedmieście 23, který je v centru Lublinu, na nábřeží, která vede do Starého Města.

Kde zůstat levné v Lublinu? 8991_4

Pokoje hotelu Hostel jsou vyrobeny v jasných, pastelových barvách. Ložní prádlo je k dispozici, stejně jako využití společných koupelen. Zde si můžete vychutnat bezplatné Wi-Fi a zdarma čaj nebo kávu.

Hostel je poměrně malý, a je určen pouze pro 10 pokojů, takže pokoje jsou lepší knihy předem.

Hostel také nabízí mnoho dalších funkcí pro své hosty, jako je bezplatná úschovna zavazadel, bezplatné využití kuchyně a obývací pokoj. Na požádání mohou hosté požádat o fén, používat alarmovou službu, stejně jako žádat o další informace o umístění atrakcí na území Lublinu.

Děti do 4 let jsou bezplatné ubytování.

Hostel Królewska. Nachází se na ul. Królewska 6.

Kde zůstat levné v Lublinu? 8991_5

Hostel se nachází v historickém centru města, jen dvě stě metrů od náměstí Starého Města. Se všemi pokoji je nádherný výhled na strážní věž, vyrobený v gotickém stylu nebo nádherném bulváru. Pokoje v hostelu se liší kategorií, ale všechny kategorie poskytly bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou přísné a nabízejí standardní sadu vybavení. Některé pokoje mají balkon.

Hostel nabízí možnost využít kuchyňský kout, který má lednici, rychlovarnou konvici a další nádobí.

Pohodlná poloha umožňuje hostům procházet ve všech atrakcích města, které se nacházejí hlavně na území Starého Města a okolí. Například, Lublin Castle se nachází v pěti sty metrech od hostelu, Louis Park je jen dvacet minut chůze. Hlavní městská stanice města se nachází dva kilometry od hostelu.

Hostel Lublin. Nachází se na ul. Lubartowska 60, což je jen pět minut chůze od starého města.

Kde zůstat levné v Lublinu? 8991_6

Pokoje jsou velmi útulné, zařízené v domovském stylu, takže si hosté cítí velmi pohodlně. Hostel je poměrně malý a skládá se pouze z 6 čísel.

K dispozici je bezplatné Wi-Fi a čaj a kávu zdarma. Cenné věci zde mohou být ponechány v bezpečí.

Jen pět minut chůze je autobusové nádraží PKS. Děti do 3 let mají bezplatné ubytování ve stávajících lůžkách.

Hostely v Lublinu získali docela velkou popularitu nejen mezi studenty, ale také mezi návštěvníky turisty, protože nabízejí nejnižší ceny za ubytování, asi 15-25 dolarů za noc.